KINBASS

Külasta ka meie tööriiete e-poodi

Meist

Kinbass OÜ on 2000. aastal loodud Pärnu ettevõte, mis tegeleb basseinide, mullivannide ja purskkaevude ehituse ning hooldusega . Kinbass on järiepidevalt tegutsenud Eesti turul üle 18. aasta ja töötajate kogemused basseiniehitus vallas ulatuvad 25. aastani. Omame kvalifitseeritud tööjõudu ja tehnikat, et teostada kogu projekt algusest lõpuni.  Üritame basseini ehituse klientide jaoks teha võimalikult mugavaks, et kogu töö tuleks ühest kohast. Ei mingit alltöövõttu.

Oma üle 15. aastase tegevusaja jooksul oleme ehitanud erinevaid basseine ja purskkaeve üle Eesti. Oleme olnud ustav hooldus- ja ehituspartner erinevatele Eesti linnadele/firmadele. Meie tehtud tööde hulgast leiab lisaks erabasseinidele ujulaid, spaasid ja veekeskuseid. Oleme ehitanud/renoveerinud üle 100 erabasseini ja üle 30 üldkasutatava basseini.

Teostame hooldus- ja remonttöid üle Eesti erinevatele ujulatele, spaadele ja purskkaevudele. Aitame oma partnereid nii probleemide lahendamisega kui ka igapäevaselt vajamineva keemia ja muude hooldusvahendite tarnimisega.

Töötajad

Toomas Saare

Juhatuse liige

+372 507 2005

toomas@kinbass.ee


Toomas on tegelenud basseinidega juba üle 25 aasta. Tema tehtud tööde portfell on väga laialdane. Ta lööb kaasa iga objekti valmimisel nii nõu kui jõuga.

Mattias Saare

Juhatuse liige

+372 5826 3659

mattias@kinbass.ee


Mattias on õppinud ehitusinseneriks ja täiendanud ennast basseinide vallas Hispaania,Tsehhi ja Prantsusmaa koostööpartnerite juures.

Ei leidnud küsimusele vastust, kirjuta meile.

    Asukoht

    Tagasi üles