KINBASS

Külasta ka meie tööriiete e-poodi

 Juhend

1) Millega ma pean arvestama valides mullivanni?

Kui sa tahad ennast ja oma lähedasi hellitada mullivanniga, siis pead arvesse võtma mitmeid aspekte. Näiteks puiduvaba tugev toestuskonstruktsioon, mis ajas ei mädane ega igane, ühes tükis põhi, mis takistab niiskuse ja pestitsiidide ligipääsu ja UV- kiirgusele ning niiskusele vastupidav kest. Need on 3 asja, mis tagavad konstruktsiooni kestvuse ajas. Ülalpidamise osas tasub alati jälgida mullivanni elektrikulu ja jälgida, kuidas mullivann on soojustatud, eriti siis kui on plaanis kasutada mullivanni välitingimustes. Villeroy and Boch vannid vastavad kõigile nendele kriteeriumitele. Mine vaata Villeroy & Boch vannide eeliseid

2) Kui palju lärmi tekitab mullivann?

Ostes mullivanni, tekib inimestel alati üks küsimus – kui lärmakas on antud vann? Kas ma saan selle lärmi sees lõõgastuda? Massaazipumbad, kütte-ja filtreerimissüsteem Villeroy & Boch vannides on väga vaikne tänu innovaatilistele tehnoloogiatele ja kvaliteetsele tehnikale. Suletud ABS põhi neelab pumpadest tekkivat vibratsiooni ja ainuke kõvem heli, mis võib naabreid häirida, on vali muusika, mis tuleb mullivanni sisse ehitatud muusikakeskusest.

3) Kuhu ma saan asetada oma mullivanni?

Mullivannid on disainitud nii, et kliendil poleks piiranguid valides vannile asukohta. Vee-ja UV- kiirguse kindel konstruktsioon tagab vastupidavuse igasugustes tingimustes. Tähtis on tagada elektritoite olemasolu valitud kohas.

4) Millist alust mullivann vajab?

Ükskõik kuhu sa oma mullivanni asetad, peab alus olema tasane ja loodis. Kui soov on panna vann aeda murule, siis tõenäoliselt peab eelnevalt alust tasandama. Arvesse tuleb alati võtta ka vee raskust. Täis töötavad vannid, isegi väiksed, kaaluvad küllalt palju. Terrassile asetades tuleks eelnevalt lasta spetsialistil üle arvutada talutavad koormused.

5) Kui tihti pean ma vahetama vett ?

Mida tihedamini sa kasutad oma vanni ja mida rohkem kasutajaid on, seda rohkem tekib mustust. Erinevad kehakreemid, deodorandid ja seebid võivad sattuda vette kehalt ja ujumisriietelt ning kahjustavad vee kvaliteeti. Regulaarselt lisades vajalikke kemikaale ja puhastades filtrit, saame tagada soovitud vee kvaliteedi. Aga kuna tegu on väikese veemahu ja tiheda kasutuskoormusega seadmetega, siis soovitame olenevalt kasutusest vett vahetada 1-4 kuu tagant.

6) Kuidas ma saan kütta oma mullivanni?

Villeroy and Boch mullivannid lasevad sul valida kahe temperatuuri skaala vahel high (kõrge) ja low (madal) vahel. Nii saad veenduda, et su mullivannis on alati sulle meelepärane temperatuur.
High valikut kasutada siis, kui mullivann on kasutuses, ja low valik tuleb kasutusele siis, kui sa ei kasuta mullivanni pika perioodi vältel. Kui temperatuur langeb liiga madalale, siis mullivann hakkab automaatselt kütma. See tagab, et mullivann oleks alati ühtlasel vee temperatuuril ja takistab vee külmumise. Mullivannis olev vesi on võimalik kütta kuni 40 C.

Tagasi üles