KINBASS

Külasta ka meie tööriiete e-poodi

Eelised

JetPak- süsteem.

See süsteem annab sulle vabaduse kombineerida endale meelepärane mullivann. Vali just selline massaazi liik nagu sulle meeldib. Valida saab 16 erineva JetPaki vahel. Vaheta ja muuda oma vanni olemust ka 5 aasta pärast. Milline teine vann on nii lihtsasti muudetav ja individuaalselt lähenetav.

JetPak- süsteem säästab energiat .

Kuna Villeroy&Boch spad on ehitatud täiesti konkurentidest erinevalt, siis mullivannid sisaldavad kuni 90% vähem torustikku kui konkureerivad tooted. Vähem torustikku tähendab vähem takistust ja see omakorda tähendab, et vaja läheb vähem energiat, et saada vesi massaazi düüsidesse.

Konkstruktsioon

Villeroy&Boch mullivanni on vastupidav, tugev, täiesti suletud ja puidu vaba. ABS spa raam on tehtud täiesti puidu ja metalli vaba, nii et see kunagi ei mädaneks ega roostetaks. Sinu Villeroy&Boch välimullivann on hästi ehitatud ja mure vaba.

Energiasäästlik.

Elektrienergia on väärtuslik ja seda ei tohiks raisata. Sellepärast on need vannid disainitud nii, et võimalikult vähe kulutada energiat mullivanni ülalpidamisele. Üheltpoolt tuleb kokkuhoid täielikult vahuga soojustatud konstruktsioonist, aga teiselt poolt suur kokkuhoid tuleb tänu JetPak süsteemile, mis vähendab torustiku osakaalu kuni 90% võrreldes teiste tootjatega. Enamus torusid sisaldab vett, mida tuleb kütta (vähem kokkupuudet välisõhuga). Villeroy and Boch vannid on soojustatud kogu vanni ulatuses ja suudavad tekkinud soojust hoida.

Villeroy and Boch vannid on ehitatud kvaliteetselt, sest iga vanni tehakse nagu endale.  Alustadest põhjast, kuni iga düüsini, on Villeroy and Boch mullivannid ehitatud arvestades kõrgeimaid kvaliteedi standardeid.

Tagasi üles