KINBASS

Külasta ka meie tööriiete e-poodi

Jetpaks

Klassikalise massaazi efektiga JetPakid.
Villeroy & Boch mullivannid annavad sulle täieliku vabaduse valida sobiv massaazi tüüp just sinu poolt valitud istumiskohal. Vali 16 eri Jetpaki vahel. Iga JetPak on mõeldud konkreetselt mingi piirkonna massaaziks. Düüsid pole paigutatud lihtsalt efekti pärast, vaid on läbimõeldult koostatud vastavalt kliendi vajadustele. Alustates õrnast mudimiset kuni tugeva ja süvitsi mõjuva massaazini.

Tihti inimesed tüdinevad ära oma mullivannist 5 aasta jooksul ja on sunnitud muudatusteks ostma uue vanni. Villeroy and Boch vannide puhul piisab sul lihtsalt tellida uus JetPak ja juba on mullivann nii välimuselt kui ka soorituselt uudne.

Wellness

Klassikalise massaazi efektiga JetPakid.

Oscillator

Õrn, pulseeriv massaaž

Ülim mudiv massaaž. Ühtne mudimis massaaž düüside poolt mis sarnaneb personaalsele massöörile kes sõtkub läbi kõik olulised piirkonnad Teie seljal.

Fibro therapy

Vähendab valu ja soodustab tervist

Vähendab valu ja turgutab tervist. Unikaalne mudimis põhimõte lõõgastab alaselga, samal ajal tagab sügav pidev massaaž ülaselja selgroolülide tasemel täieliku lõõgastuse.

Kaela massaaz

Sihitud kaela ravi

Kaelale suunatud teraapia. Spetsiaalsed düüsid kaelale ja õlgadele loovad võimsa massaaži. Need tungivad sügavale lihaskudedesse, et leevendada pingeid ja vabastada uut energiat. Eriti hea pärast pikka päeva kontoris või arvuti taga istumist.

Welness

Tervis ja heaolu käivad käsikäes

Tervis ja heaolu käivad käsikäes. See kombinatsioon erinevatest düüsidest on eriti populaarne, et saavutada massaaži kogemus mis sobib kõigile kes soovivad tõsta oma üldist heaolu.

Cascada

Kosk massaažiefektiga

Disainitud kui nelja õrna joaga massaaž. Selline düüside kombinatsioon suunab rahustava veejoa Teie kaelale ja õlgadele.

Reliever

Maksimaalne lõõgastus

Süvamassaaž alaseljale kombineeritud õrna mudimisega õla piirkonnas – lõdvestab nii keha kui vaimu.

Sport

Sportmassaaz, mis tugevdab ja lõdvestab lihaseid.

Pulsator

Õrn, pulseeriv massaaž

Kuus pöörlevat ja pulseerivat düüsi loovad meeldiva massaaži kogemuse aidates Teil lõõgastuda.

Deeprelief

Tugev, pulseeriv massaaž

Süvitsi valu vaigistamine. Tugev süvamassaaž mis pakub lõdvestust ka kõige sügavamal asuval lihaskonnale.

Neckblaster

Maksimaalne, pulseeriv massaaž

Maksimaalne lõõgastus. Süvamassaaž mis aitab vabaneda pingetest mis on kaelas ja õlgades – eriti mõnus peale pikka istumist kontoris arvuti taga.

Gyro Maśsage

Õrn, pulseeriv massaaž

Õrn siluv tunne. Viis pöörlevat ühe joaga düüsi. Pakuvad rütmilist, mudivat massaaži tervele seljale nii, et Te saate hõljuda rahulikku, meditatiivsesse seisundisse.

Acutherapy

Mitmekülgne massaaš

Suunatud lõõgastus. Neli suurt düüsi masseerivad süvakude eesmärgiga vabastada pingeid, samal ajal teised kasutavad õrna survet, et lõõgastada õlgu ja selja keskosa.

Relax

Lõõgastav ja stressi leevendav massaaz.

Rainshower

Õrn, kõditavmassaaž

Kasulik ja õrn massaaž, mis on eriti populaarne naiste seas. Vähendab stressi ja on ühtlasi suurapärane naha jaoks. Mitte ükski teine mullivann ei suuda Teile pakkuda sama väärset kogemust, sest need düüsid on saadaval ainult JetPaksi Villeroy&Boch mullivannide valikus.

Lumbar

Suunatud teraapia alaseljale.

Tähtsad survepunktid alaseljas saavad sügava hüdromassaaži . Seda osa seljas kasutatakse kui tõstetakse esemeid, kõndimisel ja jooksmisel. Ideaalne lõõgastus ka peale pikki autoreise.

Spinal’Massage

Lihtsalt lõõgastu!

Nende kahe keerleva ja pulseeriva düüsiga lõõgastub selja keskosa eriti – lihtne samas väga efektiivne massaaž. 

Spinal Health

Võimas teraapia seljalihastele

Nii lõõgastav kui ka kosutav samal ajal, massaaž selgroolülide kõrvalt pakub suurt lõõgastust.

Tagasi üles